tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim…

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… Empty
MesajKonu: Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim…   Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 9:37 am

“tartıda melek gibi olmak melek olmaktan ağır basar…”

Kalbinin yıkıntıları arasında eşelemekte toprağı, bir tohum aramakta içinden can özü çekilmemiş, bir umut aramakta azda olsa üstüne mavinin kokusu sinmiş. Tırnak aralarında cam kırıkları, yürek uçlarında aşk kesikleri var ve gölgesinden bile koyu bir kan yaşam ışığının pınarlarından, gözlerinden sızmakta…

Ve ben…Ve ben bilmekteyim… Doru kısrakların kalbini bile çat diye ortadan çatlatacak kadar körüklü bir hırsla bilmekteyim. Bu arayışın bu çırpınışın tek anının bile kendin için olmadığını, iç terazinin sen olan kefesinin hep havada kaldığını, karşıda sevilen varken ne koyulur ki ona denk olsun diyip tepeden tırnağa ruhunu kendinden soyduğunu, aşka en yakışan elbise sevgilidir diyerek beni bir libas gibi üstüne giydiğini bilmekteyim.

Sen, zamanın kırık bir anında karşıma koyulan yüreği bal oğulu bir ayna, nergisi kendine aşık eden durgun göl yüzü… Geceye çalan gözleriyle ruhum aynadan hareli bir güneş gibi bana bakmakta, giden sevilenler ardında eğilen başım bir Ağrı, bir Nemrut olup yansımakta. Gördüklerimin ben olduğumu ince bir sızı gibi sayıklasa da hala beynim, kalbim ah kalbim gerçeği bir tokat gibi suratıma çarpmakta. Gördüğüm sendeki beni başka yüzlerde bir hazine arar gibi aramaktayım.

Kendimce kılıflara sokuyorum gidişimi, kendimce yoğuruyorum. Anlayacağın kilden bir yığın var önümde ve ben mermerden heykeller hayali kuruyorum. Gitmek ne denli zorsa senden, sende sevmek o denli kolay. Günlük bir işi yapar gibi, uyur gibi yahut uyanır gibi bir ömür bir ömre adaklanır mı?

Ne kadar anlatsam da gitmelerin zorluğunu bilemezsin ki… Sen hiç gitmemişsin ki… Terk edilen olmak varken, terkeden aşktan cayan olmamışsın ki...

Sana sağılmış yaraların kabukları kalmış, sen yinede o mutlu olsun demişsin...
Hep gidenlerin kapısında kalmış aslın, sen suretinle yanmışsın…

Yine de gitmeliyim artık. Ellerinde yeniden doğmuşken hayata örseleyecek bir yürek bulmalıyım yeni tenimi ve sonu bahara çıkmayan bir çıkmaz sokak olmalı aşk.

Gitmezsem ahı siner omuzlarıma tüm gidenlerin…
Gitmezsem fıtratı bozulur yalancı aşk yeminlerinin…
Gitmezsem sonu gerçeğe varır masalsı düşlerimin…

Sırf bu yüzden gitmeliyim…
Senin büyük yüreğine rağmen bu aşka ve bize yazık etmeliyim...
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

MesajKonu: Geri: Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim…   Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 10:28 am

tskler
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
DeLi-qIz-H

DeLi-qIz-H

MadaLya : Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

MesajKonu: Geri: Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim…   Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim… Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 10:03 pm

emegıne sağlık tşkler

Sırf Bu Yüzden Gitmeliyim…
1 sayfadaki 1 sayfası