tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa

2 posters
YazarMesaj
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın
MadaLya : ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa Empty
MesajKonu: ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa   ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:27 pm

FADİMEDEN E-POSTA...
Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerikanın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursunla karısı, Floridada buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Eşi, Dursundan önce gider Floridaya ve ertesi gün için Dursuna da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temele gider. Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır. Zaten çok üzgün olan Temelin bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temele yardım için koşuşturmaya başlar.
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak... Seni dört gözle bekliyorum... (Karın)
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

MesajKonu: Geri: ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa   ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 5:27 pm

tskler
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın
MadaLya : ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

MesajKonu: Geri: ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa   ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:43 am

:D

ayhhhhhh gül gülllllllll bi hal oldum yhaa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» duvar yazısı süfe yhaa
» anne ben gotik oldum :))
» Yusuf Güney - Heder Oldum aşkına
» Hadi uyaN(saNa) . . . / a$kım öLdüm Deme sakıN . . ./ Nefes aL(saNa)