tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

Dj Ates - Senden Sonrası Yok

2 posters
YazarMesaj
_HayLaSS_

_HayLaSS_

Erkek
İş/Hobiler : Pc
Lakap : haγLaSS---мiqяσp---кσpiL
MadaLya : Dj Ates - Senden Sonrası Yok 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

Dj Ates - Senden Sonrası Yok Empty
MesajKonu: Dj Ates - Senden Sonrası Yok   Dj Ates - Senden Sonrası Yok Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 4:09 pm

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok

Kalbime bir hançer vurdum ilk görüşte ben tutuldum onu gönlüme göre yazmış yüce rabbim
ben ona aşık oldum ruhuma işledi çıkmadı asla gülmedi kaderim ben ona yanarım anla sevdim her güne feryat işte bu fırsat buydu gerçek maksat ellerim sana bakan gözleri oydum kıskandım ben onları hor gör kalmadı derman yazmadı ferman gözlere kankam bıkmadı aşktan yılmadı kalbim dönemdi gönlüm sormadı bir gün varmı ki gönlün hergece öldüm kaç kere gömdün bin kere gördüm bitti bu ömrüm kalbimi verdim ben sana yar naz etme sevgini küsme zararım senden bir günlük aşk istemedim seveceksin ölene kadar kan ağladım ben her gece kaybetmek korkusu çöktü içime vede aklıma seni hapsettim müebbet kalacak şüphen hiç olmasın aşkımdan yana bak bu riyakar hayatta etkar bilemedin ama ben isyankar çabalarım başka sıkılmam asla seviyorum hala sensin en ala işte bu mana kapandı yaram sensiz dünya yapamam bak bana kalmadı sabrım sen oradayken dayanamaz oldum beni anla…

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok

3 yıl oldu tanıyalı ben seni şükürler olsun rabbime bin kez görmeye mecbur tuttum kendimi resmine bakmadan yatmadım birkez örnek almalı bendeki sevgiyi sevmeli aşkını candan herkes değerini bilmeli sevginin zaten bilemezsem eğer beni terk et bir gece vakti kendime sordum cevabı resmine bakarak aldım bir gece vakti düşünüp durdum kendimi sensiz yollara saldım anladım sonra kaderim sensin olmayı denedim olmadı sensiz sakladım içime sığmadı sevgin itiraf ettim aşkım sensin. 3 yıla kalmaz bitecek dediler bendeki sevgini hiç görmediler dağlara çıkarak taşları delsem ölsem orda yine görmezler beklide bendeki sevgini aşkını değerini kıskanan kişiler bunlar nedense pekte dinlemez oldum sen varsın ya konuşamaz onlar nefesini nefesime ölümüne çektim gerisine ötesine ben yemin ettim sonsuza gittim yeminiz olsun ikimizin ortak soy ismi olsun mezarda bitmez denilen bir aşk yaşamak isterim bir tek senle olamam sensiz sen ise bensiz tek dileğim evlen benimle…

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok

What a Face Arrow
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Dj Ates - Senden Sonrası Yok 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

Dj Ates - Senden Sonrası Yok Empty
MesajKonu: Geri: Dj Ates - Senden Sonrası Yok   Dj Ates - Senden Sonrası Yok Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 4:09 pm

bi dj ateş hastası daha :D
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com

Dj Ates - Senden Sonrası Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Ates - Sevenler Gece Olur
» Dj Ates - Bu Şehrin Geceleri
» Dj Ates - Bebek Gözlüm
» Dj Ates - En Büyük Aşkım
» Dj Ates - Sevenler Gece Olur