tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

Rapçiler Neden Bol Giyinir

2 posters
YazarMesaj
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Rapçiler Neden Bol Giyinir 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

Rapçiler Neden Bol Giyinir Empty
MesajKonu: Rapçiler Neden Bol Giyinir   Rapçiler Neden Bol Giyinir Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 6:40 pm

arkadaşlar öncelikle söyliyim ki bu bi teoride olabilir yada kesin bi yargı ben bi yerlerden duydum ve sizinle de paylaşmak istedim ama bana mantıklı geldi...

ilk rapi başlatan insanlar çok fakirmiş ve üstlerine giyecek doğru düzgün birşey yokmuş.onlarda hep babalarının veya abilerinin (kızlarda anne veya ablalarının) giysilerini giyiyorlarmış.rapi başlatanlarda ozman çok fakirmiş daha önce dediğim gibi bu yüzden de hep kendilerine büyük gelen şeyler giydikleri için de hep etrafta bol bol kıyafetlerle dolaşıyorlarmış...şimdiki amerikalı bazı rapçilerinde kliplerinde böle güzel kızlar,lüks arabalar,sağlam kıyafetler giymesinin de nedeninin bu olduğu söyleniyor.amaç topluma mesaj vermek ve o mesajda ''işte biz önceden çok fakirdik ama şimdi rapi yaydık ve paraya boğulduk'' gibisini...bol kıyafette zaten devam ediyor oda geçmişe saygı olsa gerek...

size göre saçma gelebilir ilk baş bana da öle geldi ben sadece duydum ve yoruma açık bir şekilde paylaşmak istedim ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem...
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
KoPuK_qIz

KoPuK_qIz

Kadın
MadaLya : Rapçiler Neden Bol Giyinir Fa922b5231e7b7308c76c5dd6a12940d

Rapçiler Neden Bol Giyinir Empty
MesajKonu: Geri: Rapçiler Neden Bol Giyinir   Rapçiler Neden Bol Giyinir Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 3:22 pm

tskler mantıklı gercekden

Rapçiler Neden Bol Giyinir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden...????????????????
» Alihan - Bu Kadın Neden Ağlıyor